• Piotr Kordaszewski
  Piotr Kordaszewski

  Piotr Kordaszewski: Założyciel szkoły tańca Studio Ruchu Kordaszewscy w Garwolinie i Rykach. Przez ponad 20 lat startował na turniejach w Polsce i za granicami naszego kraju oraz zgłębiał swoje umiejętności u najlepszych trenerów. Posiada najwyższą Międzynarodową klasę taneczną „S” i jest również sędzią Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Dwukrotny finalista Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz wielokrotny Mistrz Okręgu Lubelskiego i Podlaskiego. Przez wiele lat plasował się ze swoją partnerką Magdaleną Kordaszewską w czołówce rankingu Grand Prix Polski. Taniec to jego pasja i całe życie.

 • Magdalena Kordaszewska
  Magdalena Kordaszewska

  Trenerka o najwyższej Międzynarodowej klasie tanecznej „S”. Kompetencje zdobyte przez szkolenia z najlepszymi trenerami z Polski i zagranicy, umożliwiły wytrenowanie licznej grupy tancerzy. Sędzina drugiej kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Dwukrotna finalistka Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskim oraz wielokrotna Mistrzyni Okręgu Lubelskiego.

 • Daniel Kołtun
  Daniel Kołtun

  Daniel Kołtun: Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, tancerz Międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcach standardowych, absolwent wydziału Pedagogiki i Psychologi UMCS w Lublinie, animator i menedżer kultury, członek profesjonalnej grupy tanecznej Salsa Caliente, trener Mistrzów Polski osób słabowidzących i niewidomych, uczestnik wielu warsztatów tanecznych prowadzonych przez utytułowanych w świecie tańca tancerzy i trenerów.

 • Szymon Harazim
  Szymon Harazim

  Z wykształcenia inż. Informatyki, jednakże to taniec stał się jego sposobem na życie, z którym związany jest od 8 roku życia. Swoją karierę taneczną rozpoczął w klubie tanecznym „€žADiK”€ Bytom,
  a przez wiele lat tańczył w Śląskiej Szkole Tańca Dariusza Kurzeja. Dorobek taneczny stanowi Najwyższa Międzynarodowa Klasa Taneczna „€žS”€ w stylu latynoamerykańskim oraz Mistrzowska Krajowa Klasa „€žA” w stylu standardowym. Na swoim koncie posiada wiele zwycięstw na turniejach rangi Ogólnopolskiej oraz Międzynarodowej.
  Jest finalistą Mistrzostw Polski FTS 2014 w klasach, finalistą Mistrzostw Okręgu Śląskiego oraz wielokrotnym zdobywcą Pucharu Okręgu Śląskiego. Wygraną w najbardziej prestiżowym turnieju Tańca w Polsce o Puchar M. Wieczystego w Krakowie. Uczestniczył w turniejach rangi Grand Prix Polski oraz World Dance Sport Federation.
  Obecnie nadal aktywnie szkoli się pod okiem trenerów Magdaleny i Piotra Kordaszewskich, którzy są wielokrotnymi finalistami Mistrzostw Polski, występowali w programie telewizyjnym, „€žJaka to melodia”, wielokrotnej Mistrzyni Słowenii, Vice-Mistrzyni Świata €“ Iwony Golczak, oraz Ruslan Butko – członek i sędzia Międzynarodowej Federacji Tańca Sportowego WDSF, Finalista Mistrzostw Ukrainy.
  Bierze udział także w warsztatach z innych technik, m. in. z choreografem You Can Dance z Jackiem Wazelin oraz właścicielem Akademii Teatralno-Wokalnej i aktorem Jerzym Turowiczem.
  Posiada uprawnienia Instruktora Tańca Sportowego wydanego przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki.
  Szymon to ciekawy przykład połączenia duszy artysty z umysłem ścisłym.

 • Kinga Harazim
  Kinga Harazim

  Przygodę z tańcem rozpoczęła mając 9 lat.
  Dorobek taneczny stanowi Najwyższa Międzynarodowa Klasa Taneczna „žS”€ w stylu Latynoamerykańskim oraz Mistrzowska Krajowa Klasa „€žA” w stylu standardowym. Na swoim koncie posiada wiele zwycięstw na turniejach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Jest finalistką Mistrzostw Polski FTS 2014 w klasach, finalistką Mistrzostw Okręgu Śląskiego oraz wielokrotną zdobywczynią Pucharu Okręgu.
  Podczas swojej długoletniej kariery miała okazję spróbować swoich możliwości w innych technikach takich jak hip-hop, jazz, house, dancehall itp. Uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez jurorkę Tylko Taniec €“ Annę Jujkę oraz pracowała pod okiem choreografów You Can Dance: Pawła Michno oraz Jacka Wazelin poznając tajniki jazzu. Obecnie nad jej dalszym rozwojem bacznie czuwają trenerzy Magdalena i Piotr Kordaszewscy –
  wielokrotni finaliści Mistrzostw Polski w Tańcach Latynoamerykańskich, tancerze „€žJaka to melodia” oraz festiwalu muzycznego w Opolu, Iwona Golczak wicemistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich, kilkukrotna mistrzyni Słowenii w tańcach latynoamerykańskich oraz Ruslan Butko – członek i sędzia Międzynarodowej Federacji Tańca Sportowego WDSF, Finalista Mistrzostw Ukrainy.
  Na co dzień mgr Inżynierii finansowej, jednak to taniec jest bliższy jej sercu.
  Jest Instruktorką ZUMBA oraz licencjonowanym Instruktorem tańca sportowego.
  Prowadząc zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi zaszczepia swoją pasję innym.
  Kinga to osoba sympatyczna i pogodna, a zarazem pełna energii i pozytywnie nastawiona do życia
  oraz otaczających ją ludzi.

 • Adrian Uss
  Adrian Uss

  Wychowanek Piotra i Magdaleny Kordaszewskich choć  swoją przygodę z tańcem rozpoczął w Białej Podlaskiej, gdzie jego instruktorami byli Stanisław i Elżbieta Juszczykowie oraz ich córka Agnieszka Juszczyk. Tancerz z najwyższą Międzynarodową klasą taneczną „S” w obu stylach. Ukończył Zawodowy Kurs Instruktorski ze specjalnością Taniec Towarzyski w EGURROLA DANCE STUDIO. Tancerz z 8-nasto letnim doświadczeniem na wielu prestiżowych turniejach. Zdobył między innymi V-ce Mistrzostwo Polski w klasie A w tańcach Standardowych oraz V-ce Mistrzostwo Polski w tańcach Latynoamerykańskich. Jest Finalistą Mistrzostw Polski w 10 tańcach. Kilkukrotny Mistrz Okręgu Lubelskiego. Na swoim koncie ma również uczestnictwo w najbardziej prestiżowym turnieju na Świecie- Blackpool Dance Festiwal, gdzie pokonał ponad 200 uczestników. Do niedawna trenował w Lubelskim klubie tanecznym Zamek Lublin pod opieką trenerów Państwa Kordaszewskich oraz samych właścicieli klubu Anety i Łukasza Pawlaków. Trenował u najlepszych trenerów w Polsce i na Świecie a zarazem u Mistrzów Polski czy Świata takich jak: Grzegorz Citko, Simona Fancello, Mirko Gozzoli, Christopher Hawkins.